O mne

Mgr. Zdenka Karászová – Kraniosakrálna terapia, Terapia ŽIVA,  Access Bars, Access Energetics Facelift,  Telesné procesy, Bowenova masáž, Kurz Access Bars  

– terapiam sa venujem od r. 2004.  Mojim  cieľom je poskytovať služby v najvyššej kvalite. Svoje skúsenosti a vedomosti si neustále prehlbujem a dopĺňam ďalším vzdelávaním sa doma i na kurzoch, seminároch. Preto si dovolím tvrdiť, že u mňa ste v dobrých rukách … Rada sa budem starať o vaše zdravie, krásu a psychickú pohodu.

Služby sú určené všetkým, ktorým vlastné zdravie nie je ľahostajné, ktorí sa chcú cítiť príjemne a vyzerať spokojne a šťastne. Vítané sú ženy i muži, dospelí i deti, mladí i skôr narodení.

Absolvovala som množstvo kurzov,  tieto techniky používam ako podporné k terapiam – po dohode s klientom či v prípade potreby. K takémuto rozhodnutiu ma viedlo poznanie a skúsenosti moje i mojich klientov.  Pre mňa a mojich klientov je najdôležitejšie odstrániť príčinu. 

CERTIFIKÁTY:

Reiki 1. a 2. st. , r. 2004, Ing. Kvasnicová Kamila

Klasická masáž, r. 2012, Reflexná masáž nôh, r. 2013, Športová masáž,  r. 2015, ŠKOMAS Bratislava, PaedDr. Dušan Vavrovič

Kraniosakrálna masáž, r. 2012, REMAS Piešťany, Ing. Tatiana Lenhartová

Dornova metóda a Breussova masáž, Indická masáž hlavy Champi, Hot stones masáž, r. 2012, Bankovanie a banková masáž, r. 2013 Stredisko alternatívnych foriem regeneračného vzdelávania, Kaiser Eugen, Ing. Vavro Mario

Lymfodrenážna a anticelulitídová masáž, Antimigrenózna masáž, r. 2012, Štúdio ÓNYX, Tatiana Demová

Kraniosakrálna terapia, r. 2013-2014, Certifikát Facilitátor Kraniosakrálnej terapie, Úroveň 1,2,3, Harmónia, Ing. Mária Zelenáková, Ulrich Hesse

Hawajské liečenie - Terenia Pomaika'i Mocna 2015

Meditácie - Benchen kláštor Kathmandu Nepal 2015

Bowenova technika, r. 2014, 2015,  REGE Piešťany, Úroveň 1,2,3, Katarína Koleňová, certifikát potvrdený IES Europe London (INTERNATIONAL EDUCATION SOCIETY)

kurzy zaradené do   Access Consciousness®:

1.Access Bars,  2. Access Energetic Facelift™, r. 2018, Marta Eder, Bratislava

3. Foundation, 4. Telesný proces Circuitry  a MTVSS – r. 2018, Ivana Faber, Brno

Foundation – Fiona Cutts 2019, Londýn,  Glenyce Hughes 2020, Alberta Kanada

5. Body class, r. 2018, Haris Omanovič, Amsterdam

ŽIVA – staroslovanská technika, 2019 – Vladimír Kurovskij, Ukrajina

– terapie a masáže  poskytujem v pondelok – piatok  medzi 08.-20. hodinou, v sobotu medzi 08.00-16. hodinou.

– Prosím, ak viete, že budete meškať alebo už meškáte tak zavolajte mi čo možno najskôr.

– Ak sa na terapiu či masáž neviete dostaviť z rôznych dôvodov,  prosím, dajte mi vedieť, aby som Váš termín prípadne mohla poskytnúť  iným záujemcom.

* Prosím klientov, aby ma pred osobnou návštevou kontaktovali na t.č. 0905 979843 alebo na mail – viaprudentia@gmail.com, a to min. 24 hodín vopred, aby sme si mohli dohodnúť termín, ktorý vyhovuje obom stranám a aby sa nestalo, že nebudem prítomná alebo budem aplikovať terapiu alebo masírovať.

Verím, že sa Vám stránka páči a že v nej vždy nájdete to čo hľadáte. 

                                                                                                         Vaša terapeutka a masérka Mgr. Zdenka Karászová

05

272506