Tento kurz je určený pre terapeutov alebo masérov.
Povie vám niekedy klient, napr. ak sa dotýkate jeho hlavy, že má bolesť v kolene? Povie vám niekedy klient, že vidí farbu alebo nejaký obraz? Cíti váš klient náhly smútok, hnev, rozplače sa? Neviete čo s tým? Viete o tom, že môžete klientovi pomôcť spracovať tento proces a môžete ho sprevádzať? Práve preto som pre vás pripravila kurz, počas ktorého sa naučíte ako komunikovať s klientom ak je pre neho prospešné vstúpiť do tohoto procesu, ktorý sa práve odohráva. Povieme si aj kedy je vhodné do takéhoto procesu vstupovať a kedy nie a prečo.

Na mojich kurzoch sa ma pýtate ako sa máte rozprávať s klientom ak vám povie o svojich potiažach preto som sa rozhodla, že vás naučím ako komunikovať s klientom ak je to pre neho prínosom a naučím vás pracovať so svojou intuíciou – túto potom môžete používať aj u seba v živote.

Časový plán: 10.00-16.00
TERMÍNY a MIESTO  KURZOV: – nájdete na úvodnej stránke – www.terapiamasaz.sk alebo v časti – Termíny kurzov
Poplatok :  100 € Po prihlásení sa na kurz budete zaregistrovaní, na váš email vám budú zaslané konkrétne informácie o platbe. 
Kde sa kurzy konajú:                                                                                                                                      BRATISLAVA – Via Prudentia, Vajnorská 98/d (pri Poluse)   a v Košiciach                                   
Prihlášky, registrácia  a informácie:
Zdenka Karászová, email: viaprudentia@gmail.com