Kurz ACCESS BARS® 

Čo zahŕňa výuka Kurzu ACCESS BARS®: Naučíte sa techniky a zručnosti práce s energiou, uvoľnenie napätia, získate väčšiu informovanosť o danej téme výuky.

Kurz ACCESS BARS® je relaxačný, pre myseľ a telo povzbudzujúci proces, ktorý odstraňuje bloky a zasahuje do všetkých rovín života. Táto terapia je veľmi príjemná a relaxačná, po terapii sa cítite pokojnejší, vyrovnanejší a mladší. Ľudia vás od tejto chvíle budú vnímať ináč, budú sa vás pýtať čo sa deje, budete sa im zdať iní.

Na kurze ACCESS BARS® sa naučíte  terapiu, ktorá spočíva v jemných dotykoch 32 bodov na hlave.    Každý bod ovplyvňuje inú oblasť – liečenie, vzťahy, komunikáciu, zdravie, radosť, sexualitu, priania, peniaze, vek a mnohé ďalšie oblasti života. Počas jemných dotykov na presne stanovených bodoch na hlave v rôznych kombináciach dochádza k spomaleniu mozgových vĺn čím dochádza k rozpusteniu blokov v daných témach. Zakorenené názory v podvedomí sa menia a spúšťa sa úžasný proces liečenia tela a duše. Ciele a sny sa plnia ľahšie a telo smeruje ku zdraviu ľahšou a prirodzenou cestou. Access Bars® pomohol tisíckam ľudí zmeniť život. 

Čo sa mení po kurze a terapii ACCESS BARS®?
– prichádza ľahkosť a radosť v živote, zdravie
– rozpustia sa obmedzujúce presvedčenia
– kľudný spánok 
– život bez stresu a úzkosti
– vnútorný pokoj – nie vďaka niekomu alebo niečomu, ale vo vnútri vás                                                                                                      – zlepší sa komunikácia                                                                                                                                                                                                     – dovolíte si žiť svoje sny

ACCESS BARS®  je profesionálne poskytovaný v kúpeľoch, masážnych a wellness centrách po celom svete. Je to skvelá technika pre všetkých, ktorí poskytujú kozmetické služby, masérov, terapeutov alebo niekoho koho baví pracovať s energiou.

Svoje vedomosti a skúsenosti počas kurzu vám odovzdá Mgr. Zdenka Karászová, facilitátor ACCESS BARS®. Práca s klientami je mojou dlhoročnou láskou a koníčkom. Masérsku a terapeutickú prax vykonávam s prestávkami od roku 2004

Pridajte sa, spolu vytvoríme príjemný deň skúmania vedomia a získate praktické tipy a energetické nástroje, ktoré môžete používať ihneď!  Access Bars sú dynamické nástroje pre práciu s energiou, ktoré vám pomôžu vytvoriť život v radosti a pohodlí, aké si želáte.

Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Počas kurzu ACCESS BARS® dostanete dve terapie a dve dáte. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát – osvedčenie o jeho absolvovaní.

Časový plán:

10.00 –  18.00  – ak sa koná kurz počas týždňa

08.30 – 16.30 – ak sa koná kurz počas víkendu 

TERMÍNY  a MIESTO KURZOV: – nájdete na úvodnej stránke – www.terapiamasaz.sk

Poplatok:

– 240. Po prihlásení sa na kurz budete zaregistrovaní, na váš mail vám budú zaslané konkrétne informácie o platbe.

– 120 € – osoby od 15-18 rokov

– deti do 15 rokov môžu absolvovať kurz zdarma

Ceny sú stanovené Access Cosciousness®  pre SR ako je vyššie uvedené.

Kde sa kurzy konajú:                                                                                                                                                                   

BRATISLAVA – Via Prudentia, Vajnorská 98/d (pri Poluse) 

                          – Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Košice

Prihlášky, registrácia  a informácie:
Zdenka Karászová, email: viaprudentia@gmail.com, mobil SR:  +421 905 979843    www.terapiamasaz.sk-kontaktný formulár

Viac o tejto terapii sa dozviete viac na FB stránke: Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia a SR

……………………………………………………………………….

Radi by ste niekoho potešili?

Darčekové poukážky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vám ich pošlem poštou ak mi napíšete na viaprudentia@gmail.com

Obdarovaný sa môže zúčastniť kurzu blízko svojho bydliska alebo priamo v bydlisku.