Kurz ACCESS ENERGETIC FACELIFT ™ je skvelý spôsob ako sa naučiť omladiť a zvrátiť proces starnutia nielen  na tvári, ale na celom tele.   

Access Facelift ™ pracuje s energiou, ktorá smeruje do každej bunky tela, aby ich obnovila, oživila a omladila. Omladzuje sa nielen tvár, ale i každá bunka v tele, prísun energie smeruje do každého orgánu. Ide o úžasný proces, ktorý vyhladzuje, napína a omladzuje.

Kurz spočíva v osvojení si informácií a techník o procese, ktorý obsahuje energie, ktoré sú aktivované presnými polohami rúk na tvári a hlave.  

Po kurze a terapiach je v tele viac energie, oveľa uvoľnenejší a žiarivejší vzhľad v očiach i na tvári, mladší výzor, menej vrások, hladšiu, jasnejšiu a pevnejšiu pokožku,  miznú opuchy,  spevní sa zadok aj prsia. Mení sa aj vzhľad jaziev a pigmentácie, menej viditeľné žilky.

Kurz absolvovaný s kamarátkou či dcérou … môžete si terapie poskytovať vzájomne.
Pravidelným prijímaním telesného procesu Access Facelift budete pozorovať viditeľné zmeny. Počas sedení sa používajú aj verbálne procesy, ktoré pomáhajú meniť náš postoj k sebe samému, aj k vlastnému telu. Tak, aby ste si pre seba vyberali sebadôveru, vnútornú spokojnosť, ľahkosť, krásu a v neposlednom rade zdravie.
Na kurze zažijete 2 sedenia v úlohe klienta a 2 sedenia v úlohe poskytovateľa.

Kurz a terapie Access Facelift sú vhodné pre každého kto je otvorený zmenám a alternatívnym riešeniam, rád sa hýčka, relaxuje a dožičí sebe, svojim blízkym a klientom jemnú a účinnú starostlivosť. Access Energetický Facelift™ si obľúbili aj kozmetičky, ktoré ho pridali do svojej ponuky v salónoch, omladzovacích či relaxačných centrách.
Dostanete podrobný manuál a mapu s pozíciami. Po kurze obdržíte oficiálny certifikát a proces môžete používať ihneď vo svojej praxi, pre svojich blízkychEnergie Faceliftu si môžete aplikovať na sebe – terapia je však oveľa viac účinná ak vám ju niekto poskytne.
Akým prínosom tejto terapie a zmenám ste otvorení?

 

Certifikovaná Facelift inštruktorka: Mgr. Zdenka Karászová
Kde: Via Prudentia, Vajnorská 98/D, Bratislava
Čas: 10:00 – 18:00 hod.
Cena: 210€ (špeciálna cena pre Slovensko, cena v EU 270€)
DETI DO 15 ROKOV ZDARMA!, 15-17 – 50 % z celkovej sumy za kurz
Registrácia: viaprudentia@gmail.com
Po kurze si odnesiete oficiálny certifikát Access Facelift.

Aj takéto zmeny sú možné!

 

 

 

 

 

BYŤ V POHODE KAŽDÝ DEŇ – doprajte uvoľnenie sebe a rodine, priateľovi …..

Viac o tejto terapii sa dozviete na FB stránke: Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia

………………………………………………….

Radi by ste niekoho potešili?

Darčekové poukážky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vám ich pošlem poštou ak mi napíšete na viaprudentia@gmail.com

Obdarovaný sa môže zúčastniť kurzu v BA, KE, ZV