ACCESS  ENERGETIC FACELIFT™ –  je úžasný proces, ktorý zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo. Žiadne operácie, žiadne injekcie, žiadne lieky! Počas terapie sú rozpustené bloky, traumy, spúšťače starnutia i obmedzenia, ktoré máte v tele.
Dochádza k zmene nielen na tvári, ale aj na tele.  Je to úžasný proces, ktorý zvráti príznaky starnutia na tvári a podobné účinky má aj na tele.

Táto terapia je vhodná pre každého kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Mnohým sa po procese zlepšil aj celkový zdravotný stav.

Táto technika obnovuje prirodzený tok energie v tele. Počas terapie  vnímate príjemné a jemné dotyky rúk na svojej tvári, krku a dekolte.  Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S energiou tečúcou do tela sa svaly začínajú uvoľňovať a koža začína mladnúť.

Tí, ktorí prešli sedením energetického faceliftingu, nielenže vyzerajú mladšie a cítia sa dobre, ale je to veľmi uvoľňujúci zážitok. Pre celé telo!

Access Energetic Facelift ™ je skvelý spôsob ako oživiť tvár a zvrátiť vzhľad spôsobený starnutím.

Čo ak: -by ste mohli mať prirodzený vzhľad – by ste nemali dôvod na myšlienky o plasických operáciách – by ste sa nemuseli uchýliť k chemikáliám ako je Botox?

Čo si klienti všimli sami na sebe a čo si všimli na nich iní ľudia?
– Výrazné zredukovanie vrások
– Sviežejší výraz tváre
– Spevnené tvárové svaly a zlepšená tonizácia pokožky
– Hojenie jaziev

A bez čoho sa zaobídete?
– Žiadny chirurgický zákrok
– Žiadne injekcie
– Žiadny čas na zahojenie
– Žiadne tvárové cvičenie
– Žiadne špeciálne  krémy na vrásky a sviežu pleť
– Žiadne zdĺhavé konzultácie a žiadne riziko

Tu môžete vidieť rozdiel po jednej terapii. 

 

tvár

tvár1

Cena terapie:  30€/60 min. ,   45€/90 min.

 

 

 

 

Viac informácií o tejto terapii na Fb stránke: Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia

…………………………………………………….

Radi by ste niekoho potešili?

Darčekové poukážky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vám ich pošlem poštou ak mi napíšete na viaprudentia@gmail.com.  Terapiu je možné absolvovať v Bratislave.