ACCESS  ENERGETIC FACELIFT™ –  je úžasný proces, ktorý zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo. Žiadne operácie, žiadne injekcie, žiadne lieky! Počas terapie sú rozpustené bloky, traumy, spúšťače starnutia i obmedzenia, ktoré máte v tele.
Dochádza k zmene nielen na tvári, ale aj na tele, preto je táto terapia známa aj pod názvom poprsie lift alebo telo lift. .  Je to úžasný proces, ktorý zvráti príznaky starnutia na tvári a podobné účinky má aj na tele.

Terapia jemná, relaxačná, ktorá využíva energiu k aktivácii vašej tváre tým, že spustí mnoho telesných procesov, ktoré sú špeciálne zamerané na transformáciu účinkov starnutia, stresu a gravitácie.

Táto terapia je vhodná pre každého kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Mnohým sa po procese zlepšil aj celkový zdravotný stav.

Táto technika obnovuje prirodzený tok energie v tele. Počas terapie  vnímate príjemné a jemné dotyky rúk na svojej tvári, krku a dekolte.  Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S energiou tečúcou do tela sa svaly začínajú uvoľňovať a koža začína mladnúť.

Tí, ktorí prešli sedením energetického faceliftingu, nielenže vyzerajú mladšie a cítia sa dobre, ale je to veľmi uvoľňujúci zážitok. Pre celé telo!

Access Energetic Facelift ™ je skvelý spôsob ako oživiť tvár a zvrátiť vzhľad spôsobený starnutím.

Čo ak: -by ste mohli mať prirodzený vzhľad – by ste nemali dôvod na myšlienky o plasických operáciách – by ste sa nemuseli uchýliť k chemikáliám ako je Botox?

Čo si klienti všimli sami na sebe a čo si všimli na nich iní ľudia?
– Výrazné zredukovanie vrások
– Sviežejší výraz tváre
– Spevnené tvárové svaly a zlepšená tonizácia pokožky
– Hojenie jaziev

A bez čoho sa zaobídete?
– Žiadny chirurgický zákrok
– Žiadne injekcie
– Žiadny čas na zahojenie
– Žiadne tvárové cvičenie
– Žiadne špeciálne  krémy na vrásky a sviežu pleť
– Žiadne zdĺhavé konzultácie a žiadne riziko

Tu môžete vidieť rozdiel po jednej terapii či zmeny na tele.

 

tvár

tvár1

 

 

 

 

 

 

Cena terapie:  40€/60 min. ,   50€/90 min.

Objednať: viaprudentia@gmail.com

Viac informácií o tejto terapii na Fb stránke: Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia

…………………………………………………….

Radi by ste niekoho potešili?

Darčekové poukážky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vám ich pošlem poštou ak mi napíšete na viaprudentia@gmail.com.  Terapiu je možné absolvovať v Bratislave.