ACCESS BARS®

ACCESS BARS® je súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®.

Metóda vznikla v roku 1990 v USA  a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť významné aspekty ich života.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či pretvorení, zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia …. Môžeme byť sami sebou – doteraz to nebolo možné, pretože sme mali prevzaté názory, presvedčenia, programy od iných ľudí. Zmení sa váš doterajší spôsob vnímania života. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote a vy budete tiež niekto iný. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

Zakladateľ metódy ACCESS BARS® Gary Douglas tvrdí: “ Vaša voľba je to čo tvorí vašu budúcnosť“.

Skutočnosťou je každá voľba, ktorú sme kedy urobili, vytvorila to čo žijeme dnes.

„Ak zmeníme našu voľbu môžeme mať inú budúcnosť“.

Keby si si mohol/la vybrať svoju budúcnosť dnes čo by si urobil/a?

Pre čo by si sa rozhodol/la?

ACCESS BARS® vám pomôe uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres ap. Najsôr jemný dotyk naštartuje proces pri ktorom  dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Postupne dochádza k zrušeniu našich obmedzení a programov, ktoré si podvedome vo svojom živote vytvárame a ktoré nám bránia žiť šťastný život. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

Terapiu Access Bars kombinujem telesnými procesmi, aby bol účinok ešte efektívnejší.

Účinky ACCESS BARS®

  • Odstránenie bolesti
  • Odstránenie  migrény, alergií, astmy, exémov
  • Naštartovanie samoozdravných procesov v tele, urýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch
  • Uvoľnenie stresu a napätia
  • Pomoc pri obtiažnych životných situáciach
  • Odbúranie únavy a vyčerpanosti, zvýšenie životnej energie
  • Odstránenie psychických potiaží ako je depresia, úzkosť, strachy, fóbie
  • Vedie k celkovému rozvoju osobnosti na psychickej a fyzickej úrovni

„NAJVYŠŠIA  FORMA  LIEČENIA  JE UVEDOMENIE“

Cena terapie:  40€/60 min.

                          50€/90 min.  (počas  90 min. terapie sa budeme rozprávať a rozpustíme to čo vás obmedzuje alebo spôsobuje chorobu a nedostatok čohokoľvek)

Objednať: viaprudentia@gmail.com

Fotka Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia a SR.

Takýto druh otázok umožní spolu s terapiami Access Bars zmeniť realitu!

Ako to vyzerá na terapii? Rozhovor o tom čo vám v živote chýba alebo čo by ste chceli zmeniť. Môže to byť čokoľvek – bolesť, smútok, napätie, ktoré cítite, môže vám vadiť to, že neustále potrebujete mať všetko pod kontrolou alebo sa neviete brániť kontrolórovi a manipulátorovi, nedostatok financií alebo radosti v živote …..

Toto všetko vaše telo vníma. A reaguje. Následky napätia a nervozity, nepokoja, nespokojnosti sú všeobecne známe.

Čo s tým? Súčasťou terapie Bars je polhodinový rozhovor počas ktorého zistíme či to čo bolí, ako cítite, reagujete, neviete sa tešiť, stále sa niekomu prispôsobujete a na seba zabúdate, máte strach, neviete sa rozhodnúť …. je vôbec vaše. Pochopíte, uvidíte, že to vaše nemusí byť a následne s tým pracujeme technikou, ktorá toto všetko dokáže „rozpustiť“. Častokát sú to silné uvedomenia a tečie veľa sĺz. Je to neopísateľná úľava.
Nasleduje ďalšia časť terapie, počas ktorej sú spustené Barsy. Sú to nástroje, ktoré rozpustia myšlienky, ktoré máte uložené hlboko v podvedomí, nie sú vaše, ale vy podľa nich fungujete. Nie sú to pôvodne vaše myšlienky. Sú to myšlienky iných ľudí. Stačilo, že ste na ne zareagovali – hneď ste súhlasili alebo ste boli proti. Uložilo sa to v podvedomí a vy ste časom začali z „toho“ fungovať. Napríklad hovoríte často vety alebo len máte myšlienky: Toto si nemôžem dovoliť. Na takú drahú dovolenku nikdy nepôjdem. Toto nedokážem. A mnohé ďalšie. Ste si istí, že je to vaše?  Alebo vašich rodičov, prarodičov, ľudí, ktorých poznáte? Môže to byť aj od ľudí, ktorých nepoznáte a nikdy ste ich nevideli.

Je tento status pre vás prospešný? K čomu mi tento status prispieva? V čom môže byť pre vás vo vašom živote prospešný?

V prípade, že vás niečo v živote vyrušuje, vytvára vám nepokoj, prežili ste traumy a už sa prejavujú alebo aj zatiaľ neprejavujú následky – na tele aj psychike alebo po niečom túžite, možno aj po zmene môže vám pomôcť táto terapia. Je to úžasne silný proces už na terapii, následne zmeny. Veľké zmeny!

Ste ochotní si vybrať zmenu?

Kvalitná terapia – s rozhovorom a čistením či rozpustením (30-40 min.), zistením koho to je + spustenie Bars – nástrojov, ktoré „rozpustia myšlienky z vášho podvedomia, ktoré nie sú vaše – trvá 1,5-2 hodiny.

Obavy, že sa rozpustí niečo čo chcete nie sú na mieste. Terapia vám nevymaže pamäť  Zbavíte sa len niečoho čo je cudzie. Po terapii sa môžete rozhodnúť či budete fungovať tak ako pred tým v zmysle myšlienok a viet typu – Ja na to nemám. Mne sa nedarí. Neviem si nájsť prácu – alebo sa ROZHODNETE PRE ZMENU. Ak áno, naučím vás, ako byť v otázkach. OTÁZKA je súčasťou a podmienkou zmien, pre ktoré ste sa rozhodli. Teraz už nič nebráni v zmene vašej reality. Vlastne – zmene svojej reality môžete brániť vy sami tým, že si zmenu nevyberiete.

Akú zmenu si vyberiem? 


Terapiu sa môže naučiť:
http://www.terapiamasaz.sk/kurz-acces/s-bars

Čo všetko je tu možné, aby som vás inšpirovala?
Akým prínosom pre vás môžem byť?

Krátke video o Access Bars:

Viac informácií o tejto terapii na Fb stránke: Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia

………………………………….

Radi by ste niekoho potešili?

Darčekové poukážky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vám ich pošlem poštou ak mi napíšete na viaprudentia@gmail.com. Terapiu je možné absolvovať v Bratislave.